MÖBLER / Bord / Rökbord 9557261
nr 955 7261
Rökbord
Chippendalestil, diameter: 60 cm, höjd: 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 april 2015
kl 20:31:15
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)